Статистика сторінки
Слів у статті:
235
Символів в статті:
1905
Відвідувачів статті:
2802
Сторінку переглянуто:
2479

Історія виникнення покриття підлоги

Директорія статі: ГоловнаВиробництво

Історія початку застосування дерев'яних підлогових покриттів дуже багата. Термін паркет виник спочатку у французів-аристократів у п'ятнадцятому столітті. Паркетний настил уважався ознакою статку хазяїв такого паркету. Штучний паркет збиралися з якісних порід деревини, а також відрізнялися вишуканістю малюнка й барвистістю основи деревини. У замках стає популярним використання штучного паркету з використанням безумно дорогих порід лісоматеріалів, таких як, наприклад мербау.

У Середні століття будівельники віддавали перевагу полам з деревини, тому що дерево краще зберігає тепло, легше, більш пружно, та й лісові ресурси в той час здавалися невичерпними.

Варіації зовсім різних квітів тропічної й традиційної деревини, для приклада: масивного паркету з дуба, дає можливість настилати підлоги досить елегантними візерунками, порівнянними із шедеврами зодчества. Через півтора століття в 19 столітті з виникненням мануфактур, придбання дерев'яної підлоги завершило вважатися часток аристократії. Зараз паркетна дошка здобувається за дві секунди!

Розвиток триває й в 21 столітті. Матеріали мало-мало перемінилися й досягли престижу через шикарний зовнішній вигляд, поліпшеного терміну служби. Масивну дошку вибирають ті покупці, які люблять природні матеріали. Натуральний масивний паркет у випадку правильному укладанню лежить 40 років, при модифікації етапів, додатково 50 років, завдяки практичності природного матеріалу. Для виробництва традиційного паркету використаються лісоматеріали наступних порід: ясен, клен, дуб та інші. Коштовні види дерев це кемпас, горіх, венге, мербау, палісандр, ебен, олива й ін. Для різкоконтинентального навколишнього середовища непоганим є ясен, дуб, мербау, венге, тик, ебен.

Із часом змінювалися види й форми підлогових покриттів. Розглянемо докладно, які види підлогових покриттів на сьогоднішній день користуються попитом.

Стаття №29 | Переглянуто: 2479 | Додано: 30 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

Вивід коментарів:

Государиня Оленка каже:

З дуже великим задоволенням прочитала такий опис про виникнення в давнині підлогових покриттів. Мені сподобалось, і я вважаю що не дарма зайшла на цей чудесний сайт!

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама