Статистика сторінки
Слів у статті:
318
Символів в статті:
2221
Відвідувачів статті:
2148
Сторінку переглянуто:
1870

Огляд автомобіля Ford Fiesta

Директорія статі: ГоловнаАвтоЛегкові автомобілі

На даний момент на автомобільному ринку десятки виробників намагаються зробити свої моделі більше зручними й удосконалити їх, показавши своїм конкурентам, що вони - власники найсучасніших технологій. Компанія Ford стала однієї з подібних концернів.

Варто відзначити, що саме їй удалося дійсно вийти на новий рівень і звести туди нові модифікації своїх автомобілів. Ford Fiesta, новий варіант якого з'явився зовсім недавно є явним доказом того, що для транспортних засобів під цією маркою наступила нова ера. Із самого початку свого випуску автомобіль уважався однієї із самих недорогих моделей від даного виробника, що була досить сильно защемлена в додаткових опціях, однак тепер усе в корені змінилося.

Новий Ford Fiesta нагородили досить дорогими додатковими опціями, яким можуть позаздрити й більше дорогі моделі інших марок. Взяти хоча б нову систему відкривання автомобіля, що дозволяє водієві зробити це без ключів у руках, якщо вони при вас, то двері будуть відкриті, навіть якщо брелок перебувають у глибині сумки. Цікава й така додаткова можливість, що дозволяє власникам нового Ford Fiesta більше не переживати за чистоту своїх рук й одягу при заправленні бака паливом. Тепер в отвору для паливного пістолета інша система відкривання, що більше не містить у собі механічні дверцята. Додано й небагато футуристична функцію, що раніше була присутня лише у фільмах й є, як правило, у дорогих автомобілях, це система керування деякими можливостями Ford Fiesta за допомогою голосових команд, що надходять від водія.

Зміни, які торкнулися кузова автомобіля носять украй кардинальний характер. У новому Ford Fiesta і поготів не довідатися його популярного предка. Нові розтягнуті фари, а також повна реконструкція форми заднього відсіку роблять його несхожим не на попередні моделі свого виробника, не на копії, випущені конкурентами за довгі роки свого існування. Додана дуже корисна деталь - поворотні сигнали на дзеркалах, які виконані у вигляді стильних лампочок. Усередині зміни торкнулися не тільки форму оформлення панелі приладів і розташування елементів обробки, але і якості матеріалів для неї. Нова модель - це показник настання нових стандартів для автомобілів свого класу.

Стаття №9 | Переглянуто: 1870 | Додано: 17 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама