Статистика сторінки
Слів у статті:
244
Символів в статті:
1663
Відвідувачів статті:
1579
Сторінку переглянуто:
1338

Встановлюємо дитяче крісло

Директорія статі: ГоловнаАвто

Штрафи державної дорожньої інспекції й прагнення підвищити безпека наших дітей під час переміщення їх в автомобілі дуже усвідомлюються. Саме тому за останні два роки число магазинів й Інтернет-салонів, що продають автомобільні крісла й кріплення в авто збільшилося вдвічі. Дійсно, від цього виграли все: самі продавці й покупці, які одержали можливість вибирати з величезної кількості як конструкційних рішень, так й оригінальних пропозицій.

Дитяче крісло: питання вибору

Є варіанти, які передбачають повну розкладку задніх сидінь. Такі моделі з так називаними висувними стільчиками для дітей і з ременями безпеки вже випускаються для машин всіх класів. Цей варіант найбільш економічний з того погляду, що такі дитячі крісла в будь-який момент можуть бути складені просто вниз і заднє сидіння автомобіля може використатися для перевезення дорослих людей.

Є й варіанти каркасного плану, які встановлюються на одне із задніх сидінь. Ці моделі розраховані на певну вагу дитини й варто строго дотримувати запропонованих обмежень, тому що від цього залежить безпека дітей. Розроблювачі дитячих крісел ставлять маркування не для того, щоб ви якнайчастіше в міру росту дитини приходили до них за покупкою нового крісла, а для того, щоб кожна вагова категорія дитини відповідала строгим нормативам безпеки й конструкція витримувала дитину.

Безпека вище всього

Не варто думати, що в такий спосіб ви обмежуєте рухливість дитини в салоні. Ви ж не скаржитеся на те, що вам доводиться в машині пристібати ремінь безпеки? Тому що ви знаєте, часом він здатний зберегти вам життя.

Стаття №11 | Переглянуто: 1338 | Додано: 17 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2019 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама