Статистика сторінки
Слів у статті:
308
Символів в статті:
2350
Відвідувачів статті:
2543
Сторінку переглянуто:
2159

Акробатика – специфіка стрибків на доріжці

Директорія статі: ГоловнаБудинокЗдоров’я

Акробатичні стрибки є прекрасною природньою моделлю функціонального пізнання людину, прояву його резервних і максимальних рухових можливостей, наукового передбачення незвіданого. Можна припустити, що подальший прогрес акробатичних стрибків, ефективність їх прикладного впливу на різні сфери діяльності людину багато в чому буде залежати від рівня наукового й, зокрема, біомеханічного обґрунтування теоретичних і методичних основ підготовки спортсменів у цьому, безсумнівно, базовому складнокоординаційних виді спорту.

Ці міркування визначили головний зміст книги й основний позиції автора. Книга складається із двох основних частин, кожна з яких містить, що раніше не публікувався або значно оновлений матеріал. Автором почата спроба створення можливо повного науково обґрунтованого вистави про акробатичні стрибки як виді спорту. У першій частині книги читач знайде досить велику характеристику акробатичних стрибків, методичні особливості багаторічної підготовки спортсменів. Важливе місце приділяється прикладнотеоретичним відомостям про біомеханічні основи техніки стрибків. Для тренерів з гімнастиці й акробатиці представить безсумнівний інтерес розділ про біомеханічні особливості техніки вправ вищої й рекордної складності, де рівняється «гімнастична» і «акробатична» техніка стрибків, установлюються особливості їх енергозабезпечення й енергоперетворення в процесі виконання. Друга частина книги присвячена науковим основам навчання акробатичним стрибкам, викладу техніки й методики навчання основним вправам. Уперше розглядається в оригінальній постановці питання про техніка дій тренера при наданні допомоги й страховці в процесі навчання, а також підхід до змагальним комбінаціям як до композицій.

В основу книги покладені результати багаторічних наукових досліджень автора, що виразилися в розробці системи технічної підготовки спортсменів до виконання акробатичних вправ прогресуючої й рекордної складності на основі біомеханіки спортивних рухів, досвід науково-методичної й практичної роботи в збірних командах країни. Книга має науково-прикладну спрямованість і може становити інтерес для фахівців з акробатики, гімнастики, інших складнокоординаційних видів спорту, пов'язаних з мистецтвом рухів, викладачів і студентів спортивних навчальних закладів.

Стаття №58 | Переглянуто: 2159 | Додано: 16 жовтеня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2021 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама