Статистика сторінки
Слів у статті:
230
Символів в статті:
1662
Відвідувачів статті:
2392
Сторінку переглянуто:
2145

Бар'єри сприйняття публічного образа політика

Директорія статі: ГоловнаСуспільство й КультураПолітика

Сьогодні наша країна перебуває на переломному етапі. Політичний процес здобуває в ній усе більшу публічність. Від сучасного політика потрібно не тільки прийняти який-небудь розв'язок, висунути програму, але й донести свої ідеї до виборця, сподобатися йому. Особливо актуальної ця проблема стає в період виборів, коли питання про “успішність” або “неуспішності” політичних комунікацій знаходить матеріальне вираження в голосах, відданих за того або іншого діяча. Облік особливостей політичного сприйняття як такого багато в чому визначає шанси політика.

Значний вплив на взаємини політика й виборця виявляє їх опосредованность. Громадяни мають справу не з реальним політиком, а з якоюсь “ віртуальною реальністю” — зовнішньою стороною прояву його особистості, тобто з його публічним образом.

Як показує досвід останніх років, голосування за кандидата далеко не завжди визначається присутністю в його образі окремих характеристик, навіть якщо на раціональному рівні вони оцінюються в якості властивих ідеальному лідерові. У більшості випадків образи політиків складаються із взаємовиключних, на перших погляд, компонентів: привабливі характеристики змішані з непривабливими. Крім того, при формуванні таких образів істотну роль відіграють повідомлення, сприйняття яких відбувається на несвідомому рівні.

Бар'єри сприйняття публічного образа політика бувають пов'язані з особистісними особливостями самого політика, з його іміджем, з каналами передачі й специфікою аудиторій, а також із впливом яких-небудь несподіваних подій, ситуацій, дій інших осіб і т.д.

Стаття №59 | Переглянуто: 2145 | Додано: 16 жовтеня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама