Статистика сторінки
Слів у статті:
521
Символів в статті:
3694
Відвідувачів статті:
5513
Сторінку переглянуто:
4248

Сучасні можливості в Україні бездротового Інтернету

Директорія статі: ГоловнаHi-TechІнтернет

Сьогодні у світі широко розповсюджений бездротовий Інтернет з вільним доступом та високою швидкістю, що неможна сказати про Україну. Так, в Україні отримаю цей вид Інтернету, але широкої популяризації із за високої Вартості так і не отримав.

Якщо стаціонарним безлімітним інтернетом сьогодні нікого не здивуєш, то швидкісний мобільний інтернет (3G/4G) без обмежень трафіка - рідкість на українському ринку. Насправді обіцяний «безліміт» найчастіше припускає абонплату, договір або має ліміт на трафік.

Варто звернути увагу на швидкість і покриття, яким розташовує оператор. Одна справа користуватися зв'язком на території всієї країни, а зовсім інше - «ловити» її лише в декількох містах. Хіба це мобільність? Розглянемо ринок швидкісного інтернету докладніше.

Покриття (дані із сайтів операторів)

Оператор
Тип зв'язку
Покриття

Интертелеком
3G
Немає даних по кількості населених пунктів. Покриті окремі міста в 24 областях України + АР Крим

Киевстар
3G
Близько 150 населених пунктів

МТС
3G
Близько 200 населених пунктів

Укртелекома
3G
Близько 150 населених пунктів

Beeline
3G
Більш 100 населених пунктів

Freshtel
Wimax
Київ + околиці

Intellecom
Wimax
Київ, Харків

Судячи з даних сайтів операторів, лідирують по покриттю «МТС» і «Интертелеком». «Киевстар» і Beeline використовують мережу «Укртелеком».

Скільки коштує?
В «Киевстар» і Beeline немає безлімітних пакетів. «Киевстар» пропонує всього 2 тарифних плану: за абонплату в 50 грн. - 600 Мб трафіка на місяць, за 139 грн. - 3000 Мб. Beeline, незважаючи на наявність послуги «Безлімітний інтернет», - 1 Мб за 2 коп., при цьому вартість першого мегабайта в добу - 3,99 грн.

Freshtel надає послугу без лімітів, але на основі рідкої технології Wimax. Оператор пропонує різні тарифи: від абоніменту в 179 грн. за 30 днів без обмеження швидкості до плати від 3 до 10 грн. за день залежно від швидкості доступу.

«Інтертелеком» і Intellecom надають по одному безлімітному тарифу: 360 грн./мес. І 150 грн./мес. відповідно.

«Укртелеком» пропонує 2 безлімітних тарифу, але із застереженнями. Тариф «ОГО! Мобільний необмежений» з абонплатой в 120 грн. на місяць, але при завантаженні більш 10 Гб швидкість завантаження падає до 64 Кбит/сек. Для pre-paid абонентів є послуга «ОГО! Мобільний безліміт», згідно з умовами щодня з рахунку знімається 6,30 грн. ( з урахуванням податків).

Заслуговує на увагу розв'язок «МТС». У тарифі «Безлімітний без контракту» необмежений високошвидкісний доступ до мережі коштує 8 грн. у добу при фіксованій швидкості до 512 Кбит/сек. З одного боку, аналогічні пропозиції є в Freshtel і «Укртелеком». Але за умовами цих компаній з абонента автоматично знімається плата за кожний наступний день - незалежно від того, входив він в інтернет чи ні. У той же час у пакеті «Безлімітний без контракту» плата не стягується, якщо послуга не використовувалася протягом доби. Ціна пакета - 60 грн., 20 з них уже на рахунку. Ліміту по трафіку ні, при цьому в «МТС» національне покриття. Цей варіант цікавий тим, хто не любить обмежувати себе в обсязі завантаження інформації й переплачувати за ті дні, коли не користується інтернетом.

Стаття №57 | Переглянуто: 4248 | Додано: 12 жовтеня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама