Статистика сторінки
Слів у статті:
284
Символів в статті:
1863
Відвідувачів статті:
2236
Сторінку переглянуто:
1932

Google Instant Previews став мобільним

Директорія статі: ГоловнаHi-TechМобільні телефони

Минулого року Гугл представив цікаву фічу для пошуку - передогляд сайтів(Google Instant Previews). Поряд з посиланням на сайт з'явилася іконка у вигляді лупи, навівши на яку користувач міг бачити зменшену копію сайту. Вірогідно, подивившись на неї, користувач повинен був зрозуміти цікавий йому контент сайту або ні. Нововведення цікаве і корисне, таке, що заважає сайтам з фіговим поданням або великою кількістю реклами отримувати кліки і трафік. Сам я, правда, користувався цією фічей всього пару разів. Якось вона не прижилася, оскільки я вже навчився визначати якісний контент по перших рядках описи до кожного сайту, які видає пошук Гуглу.

І ось, буквально днями, Гугл представив те ж саме нововведення для мобільних телефонів. Ось буквально тільки що спробував його на своєму четвертому айфоні. Все працює нормально за винятком легких гальм при промальовуванні превьюшек сайтів. З перших трьох швидко завантажилися другий і третій, а перший трохи пригальмовував. Точно сказати причину не зможу, але після того, як усі превьюшки завантажилися їх перегортування відбувалося без яких-небудь лагів.

По ідеї така технологія дозволить економити мобільний трафік і спростить пошук. Біс його знає. Коли я шукаю через мобільний телефон, для мене головне швидкість. Ввів запит > отримав посилання > натиснув на потрібну. Зайвий клик - завжди зло, тим паче, що з телефону я зазвичай шукаю телефони держ. організацій або довідкових служб. Для усього іншого використовую спеціальні застосування(хоча є застосування з інформацією про державних установах я все ніяк не сподоблюся хоч би одно з них поставити).

Не сподобалася сильно тільки одна річ - дуже маленька іконка. З перших 5-7 підходів до "снаряда" промазав двічі, але потім пристосувався і більше проколів не було.

Стаття №132 | Переглянуто: 1932 | Додано: 31 грудня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама