Статистика сторінки
Слів у статті:
308
Символів в статті:
1954
Відвідувачів статті:
2220
Сторінку переглянуто:
1924

iOS 4.3 і інша краса апдейта

Директорія статі: ГоловнаHi-TechМобільні телефони

За день до початку старту продажів другого айпада на iдевайси прийшло оновлення 4.3. До мене воно йшло тяжко довго, з двома зупинками у вигляді двох повідомлень про незрозумілі помилки. Слава богу все завершило вдало і після дуже-дуже довгого скачування оновлень і дуже швидкого оновлення апдейта я отримав на айфоні 4.3 версію iOS.

Істотно нічого не змінилося. Додалася можливість видаленого перегляду відео і прослуховування музики з бібліотеки тунця. Робиться це просто: в налаштуваннях iPod забивається ваш AppleID, а в iPod.app, в закладці "Ще" треба вибрати пункт "Загальні" і в нім вибрати свою бібліотеку. В усякому разі у мене все вийшло за що спасибі @mo_ na _ mac. Сидимо доречі з ним зараз в затишному чатику і сперечаємося на який хрін ця фіча взагалі потрібна. Скоро буде бійка.

Оновилися іконки в System Preferences. У перший ряд додався пункт Геолокация. Істотно швидше став мобільний Сафарі(тестував на ЖЖ, Хабрє і Мэйл.ру). Мабуть було зроблено досить багато косметичних змін, але вони, у більшості своїй, непомітні оку. Суб'єктивно показалося, що айфон став працювати швидше.

Але найголовніше - з'явилася можливість з девайса роздавати інтернет, при цьому можна підключатися як через вайфай, так і через блакитний зуб або кабель(до комп'ютера). Кількість пристроїв, що підключаються, обмежене 5 штуками. У ідеалі тепер для айпада не потрібна навіть сімка. Інтернет можна роздавати з айфону. Чи не думає Эппл випустити "кастрований" айпад без вайфая і/або 3джи за символічні гроші(від 250-300 доларів)? Це уб'є продукти конкурентів.

Паралельно оновився десктопний Сафарі до версії 5.0.4. Олексій Пацай написав, що поправили багато дірок у безпеці якраз до Pwn2Own. Але найголовніше, що тепер він працює швидше. Ось такий ось сьогодні день оновлень. А завтра в продаж поступить другий айпад. Так що чекаємо вістей з фронтів і звітів Эппла про дикі продажі в перший тиждень.

Стаття №133 | Переглянуто: 1924 | Додано: 03 січня 2013 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама