Статистика сторінки
Слів у статті:
205
Символів в статті:
1534
Відвідувачів статті:
2142
Сторінку переглянуто:
1857

Як вищипувати брові правильно

Директорія статі: ГоловнаБудинокКраса

Вищипнути брові не так вже і складно, ця наука доступна і в домашніх умовах. А для того, щоб вищипнути брові красиво треба запам'ятати декілька правил.

Перед початком процедури постань перед дзеркалом і спробуй визначити форму своєї особи, підбери форму брів. Дівчатам з квадратним типом особи йдуть трохи подовжені брови. Власницям круглого лиця рекомендують підведені, трохи закруглені в кінцях брови, овального - дугоподібну форму. Власницям довгастої особи підійдуть прямі брови.

Перш ніж почати безпосередньо вищипування треба зробити ще декілька речей. Спробуйте намалювати або яким-небудь чином намітити межі. Для цього олівцем відміть точки кінця і початку брови, а також найвищу точку вигину.

Для того, щоб визначити точку початку брови, прикладете олівець до крила носа вертикально, пройшовши через точку внутрішнього кута ока до перетину з бровою. Місце перетину цієї умовної лінії з брів визначить її край.

Точка кінця брови обчислюється аналогічно, але олівець треба прикласти до точок у крила носа і внутрішнього куточка ока. Те, що знаходиться за крайніми точками, необхідно видалити. Якщо ж брова не доходить до потрібної позиції, її треба домальовувати.

Тепер підготуйте шкіру до процедури. Для цього протріть її знезаражувальним лосьйоном. Розчешіть брови і олівцем промальовуй контур майбутньої форми брови. Озброївшись пінцетом, видали непотрібні волоски, захоплюючи їх біля кореня і висмикуючи різким рухом.

Закінчивши роботу, ще раз протри шкіру лосьйоном.

Стаття №138 | Переглянуто: 1857 | Додано: 16 січня 2013 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2021 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама