Статистика сторінки
Слів у статті:
383
Символів в статті:
2943
Відвідувачів статті:
1500
Сторінку переглянуто:
1400

Локальний комітет AIESEC

Директорія статі: ГоловнаНавчання/РоботаВузи

Локальний комітет AIESEC Львів - один із багатьох локальних комітетів Міжнародної асоціації студентів та молодих спеціалістів, що цікавляться економікою та управлінням AIESEC. AIESEC - це найбільша студентська організація, яка працює у 84 країнах світу, у т.ч. і в Україні. Крім Львова AIESEC представлений в Україні також у Києві, Донецьку, Івано-Франківську, Бердянську, Черкасах, Дніпропетровську, Маріуполі, Тернополі, Одесі та Миколаєві.

Діяльність AIESEC спрямована на прогресивний розвиток суспільства через розвиток його майбутніх лідерів. У 1999 році на міжнародних зустрічах була розроблена концепція розвитку асоціації до 2005 року, у відповідності до якої AIESEC розвиває соціально-відповідальних, підприємливих, культурно-чутливих лідерів, які є активними агентами змін у суспільстві. AIESEC поєднує молодих людей по цілому світу, намагаючись змінити світ на краще через реалізацію 10000 стажувань як основної частини навчального досвіду. Ми забезпечуємо якісне виконання всього, що ми організовуємо за допомогою інтегрованого навчального процесу навколо стажувань.

AIESEC формує цінності, світогляд, навички студентів, допомагаючи їм стати лідерами, які зможуть змінити суспільство і внести свій вклад в його майбутнє.

Основним засобом досягнення намічених цілей є програми стажувань. Ми маємо можливість підібрати для львівських компаній, урядових структур та інших організацій стажера з будь-якої країни, де є AIESEC у відповідності з тими вимогами, які висуває організація.

Робота студента чи молодого спеціаліста сприяє розвитку співробітників компанії, у якій працює стажер. Водночас ми залучаємо стажерів у наші проекти, у діяльність інших організацій, тим самим можливість стажеру ознайомитись з українською культурою та використати знання та потенціал на користь львівської громади.

Студенти зі Львова також мають можливість пройти стажування за кордоном. Цього року 12 осіб отримають досвід роботи в іншій культурному середовищі, нові знання та враження. Перед поїздкою студенти обов'язково проходять підготовку. Початок нового етапу відбору студентів - березень 2000р. Стажування за кордоном - це важливий етап у процесі особистого розвитку студентів.

AIESEC Львів організовує також різноманітні проекти, в яких беруть участь як студенти, так і компанії. Деякі з них є постійно діючими (Student English Club, Фінансовий Клуб), деякі - внутрішніми (для членів локального комітету). Основним пріоритетом цьогорічних проектів було є налагодження співпраці локальними комітетами AIESEC з інших європейських країн.

Студенти зі Львова мають можливість стати учасниками проектів, які проводяться локалками AIESEC в інших країнах. Більш того, Ви можете стати членом нашого ЛК. Не має значення, в якому навчальному закладі ви навчаєтесь, якщо у Вас є бажання працювати, ідеї, які б ви хотіли втілити, і які співпадають з метою нашої асоціації - ми Вам завжли раді!

Стаття №167 | Переглянуто: 1400 | Додано: 13 вересня 2013 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама