Статистика сторінки
Слів у статті:
186
Символів в статті:
1555
Відвідувачів статті:
1779
Сторінку переглянуто:
1569

Машинобудування ведуча галузь народного господарства

Директорія статі: ГоловнаВиробництвоМашинобудування

Машинобудування ведуча галузь народного господарства, яка визначає технічний прогрес країни і суттєво впливає на створення її матеріально-технічної бази.

Розвиток вітчизняного машинобудування, підвищення якості машин, приборів і апаратів, скорочення строків розробки та освоєння виробництва нових виробів, забезпечення високої точності та стабільності процесів їх виготовлення знаходиться в прямій залежності від доскональності технології. Проектування раціональних і оптимальних технологічних процесів включає розв’язання великого комплексу взаємопов’язаних задач по надійному забезпеченню встановлених технічними вимогами параметрів точності виробів і заданого рівня економічних показників. Масштаби цього комплексу, складний техніко – економічний характер  його змісту, його різноманітність умов виробництва вимагають постійного удосконалення науково – методичних основ технологічного проектування.

Підвищення ефективності машинобудівного виробництва, його розвиток повинен здійснюватись насамперед в результаті удосконалення технології. Удосконалення сучасних технологічних процесів іде по шляху підвищення швидкості обробки, скорочення часу на допоміжні дії, комплексної автоматизації машинобудівного виробництва, від проектування деталі до контролю готового виробу. Розв’язання цих задач знаходиться в прямій залежності від ступеня наукового проектування розроблених технологічних процесів, від їх математичного писання на основі якого розрахунковими методами можуть бути знайдені технологічні рішення.  

Стаття №76 | Переглянуто: 1569 | Додано: 02 листопада 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2018 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама