Статистика сторінки
Слів у статті:
515
Символів в статті:
3319
Відвідувачів статті:
13827
Сторінку переглянуто:
10424

Microsoft Windows 8 Опис, характеристики, огляд

Директорія статі: ГоловнаHi-TechСофт, Програмне забезпечення

Офіційно Microsoft Windows 8 був представлений на Computex 2011. Однако широкого розповсюдження в громадськість поки не отримала доступу до цього Софт продукту.

Нова версія Windows - це не просте чергове відновлення програмної оболонки. Компанія покладає більші надії на цю Операційну систему відносно співробітництва з розроблювачами КПК, смартфонов і планшетів. Так, чимало зусиль було прикладено для оптимізації сенсорного введення.

Втім, навіть якщо у вашого обладнання немає сенсорного екрана, вас чекає унікальний досвід з нової Windows. Microsoft намагається робити єдину лінійку продукції, тому заставка Windows може здатися вам знайомій; так, він дуже нагадує оновлену заставку Windows Phone 7.

Незважаючи на те, що ситуація на ринку Операційних систем для мобільних обладнань продовжує залишатися вкрай напруженої ( мова йде про конкуренцію між ios і Android), Microsoft не робить ніяких кроків убік створення мобільної версії ОС. Скоріше навпаки: ціль, яку переслідують в Microsoft - синергетичний продукт-універсал.

Уявіть собі мир, у якім ваш ПК, смартфон і планшет постійно синхронізовані. Ви відвідуєте веб-сторінку на своєму ПК - і в історії браузера на смартфоне з'являється запис про це. Прагнете відкрити Microsoft Office на планшеті? Без проблем, оскільки тепер Microsoft додає підтримку ARM. І це тільки початок: у майбутньому нас чекає, наприклад, єдиний користувацький інтерфейс на всіх обладнаннях.

Ідемо далі. Windows 8 у багатьох аспектах повторює розв'язку, які були реалізовані в попередній версії. Саме тому деякі критики встигнули охрестити нову ОС "Windows 7 Plus". У той же час, у новій версії відбулися самі радикальні зміни в інтерфейсі із часів переходу з Windows 3.11 на Windows 95. Таке відновлення інтерфейсу виявилося зручним приводом для того, щоб залишити без змін основну начинку системи.

Отже, ми збираємося подивитися, що є в бета-версії, і розповісти про цей, а також - показати (дивитеся відео).

Установка Windows 8
Звичайно, Microsoft надала публічний доступ до Windows 8, але слід знати про деяких обмеженнях. Доступна зараз версія (8102) є pre-beta, так що чи навряд оправданно проводити тести продуктивності; до того ж акценти системи - на функціональності, а не на продуктивності.

Системні вимоги дуже дружні. Нова ОС "піде" на будь-якім устаткуванні, яке може працювати під Windows 7. Однак, є більша ймовірність, що вимоги зміняться з офіційним виходом Windows 8.

Системні вимоги
Процесор: 1 Ггц або вище (32-bit (x86) або 64-bit (x64));
1 Гбайт оперативної пам'яті (32-bit)/2 Гбайт оперативної пам'яті (64-bit);
16 Гбайт на жорсткому диску (32-bit)/20 Гбайт на жорсткому диску (64-bit);
Графічний процесор під Directx 9 з WDDM 1.0 (і вище);
Для сенсорного введення потрібен екран, який підтримує multi-touch;
Для запуску додатків Metro-style необхідний дозвіл екрана 1024 X 768 і вище.
На офіційному сайті Microsoft згадуються три варіанти складання для розроблювачів. Вони підійдуть, якщо ви працюєте на x86 - платформі, ну а якщо вам потрібна експериментальна Arm-Версія ОС, то прийде чекати, можливо, до наступного року.

Стаття №56 | Переглянуто: 10424 | Додано: 12 жовтеня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

Вивід коментарів:

Евген каже:

Поставив Windows 8, прожив у мене 1 день. Поки ще занадто дирява. Емулятор на неї не зміг поставити, ні Алкоголь, ні демон тулс. З виходом думаю випустять і під вісімку. Саме відношення таке ж як і було до Вісті. Для стаціонарних комп'ютерів Windows 8 не вдалий варіант. Оформлення вікон, таке коли включаєш спрощений стиль на сімки або ХР, для слабких планшетів звичайно набагато краще. Згодом думаю користувачів линукса буде тільки більше. Залишаюся на сімки до Windows 9 або до змін на користь стаціонарних ПК.

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2021 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама