Статистика сторінки
Слів у статті:
327
Символів в статті:
2238
Відвідувачів статті:
1604
Сторінку переглянуто:
1413

Огляд автомобіля KIA Sportage

Директорія статі: ГоловнаАвтоЛегкові автомобілі

KIA Sportage є всім відомим кроссовером, що скорив своїм видом й якістю виконання серця тисячі його власників і дотепер не зупиняється, побиваючи всі нові вершини рекордів своїх продажів. Дана модель витерпіла безліч змін від своїх розроблювачів, які торкнулися не тільки його кузов, але й багато робітників характеристики.

Найбільш сучасний варіант її випуску, що на сьогоднішній день має всіма необхідними для даного класу автомобілів характеристиками, є автомобіль, представлений на ювілейній 80-ої виставці в Женеві в 2010 році. За порівняно недовгий строк свого існування даний транспортний засіб одержало близько 30 нагород різного класу. В 2011 році KIA Sportage був визнаний кращим автомобілем року на території Росії. Ця нагорода, звичайно ж, немаловажна, однак є й більші досягнення. Наприклад, автомобіль KIA Sportage офіційно визнаний самим безпечним автомобілем Європи. Дійсно, якщо розглядати його з боку безпеки водіння, то він гідний високих похвал. Насамперед, йому надають додатковий захист кріплення, які розміщені усередині всього корпуса автомобіля.

Вони покликані захищати його кузов від бічних ударів, а також серйозних ушкоджень даху при перевороті під час аварії. Крім того, розташовані по всьому салоні шторки й подушки безпеки не допустять серйозних травм для пасажирів і водія. Особлива увага приділялася безпеки дітей - їх автокрісла відмінно триматися на установках KIA Sportage.

Новий дизельний двигун для цього автомобіля також заслуговує окремого слова. Завдяки його посиленій системі він здатний набирати швидкість в 100 км/ч у проміжок часу всього 9.8 секунд. Нова модифікація також постачена автоматичною коробкою передач із шістьома щаблями, що не тільки перевірена багатьма власниками даного авто щодо надійності, але й має зручне місце розташування й безпосередню близькість до сидіння водія, що рідко дотримано в кроссоверах такого типу.

Для тих покупців, які готові придбати непогану комплектацію автомобіля, KIA Sportage приготував багато приємних дріб'язків, що сприяють організації легкого й зручного водіння із задоволенням. Наприклад, роздільний клімат контроль, що має іонізацію повітря й інтелектуальне паркування машини.

Стаття №12 | Переглянуто: 1413 | Додано: 17 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2019 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама