Статистика сторінки
Слів у статті:
172
Символів в статті:
1424
Відвідувачів статті:
11140
Сторінку переглянуто:
8735

Організація управління ризиком на підприємстві

Директорія статі: ГоловнаВиробництво

В ідеалі для управління ризиком в організації треба створити спеціальний підрозділ - відділ управління ризиком, очолюваний так званим ризик-менеджером, тобто керівником, що займається винятково проблемами управління ризиком і координує діяльність усіх підрозділів щодо регулювання ризику і забезпечення компенсації можливих утрат і збитків.
Ідеологічне завдання ризик-менеджера і його підрозділу - розробка стратегії і принципів управління ризиком на підприємстві та виклад її у внутрішніх нормативних документах. Основні з них такі:

  1. декларація з ризик-менеджменту;
  2. настанови з ризик-менеджменту;
  3. програма управління ризиками.

Декларація з ризик-менеджменту містить виклад ключових моментів управлінської стратегії підприємства в певній сфері, зокрема зниження рівня можливих ризиків аварій, створення спеціальних резервних фондів для компенсації можливих збитків чи створення системи страхування. Декларація виражає філософію компанії стосовно управління ризиком. У ній слід окреслити розмежування повноважень між різними структурними одиницями, зазначити, хто відповідає за певні аспекти управління ризиком тощо.
Настанови з ризик-менеджменту складаються з нормативних, інструктивних та робочих матеріалів ризик-менеджера, потрібних для розробки програми керування ризиками.

Стаття №91 | Переглянуто: 8735 | Додано: 14 листопада 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама