Статистика сторінки
Слів у статті:
268
Символів в статті:
1829
Відвідувачів статті:
2027
Сторінку переглянуто:
1665

Партронік: потрібний або марний винахід

Директорія статі: ГоловнаАвто

Ви із заздрістю дивитеся на машини, власники яких уже встановили парктронік? Вам теж хочеться завести у своєму авто це пікаючі чудо людської думки, що може попередити про небезпеці й дати нам можливість показати чудеса фільеграного паркування. Для тих же, хто не вміє паркуватися набагато більше корисним буде не покупка парктроніка, а покупка декількох уроків додаткового водіння в автошколі. Тому що жоден прилад не зможе за вас вирішити питання, що виникають на дорозі.

Паркуватися, як хочеться

Перше, що варто врахувати - індивідуальні навички паркування не залежать від наявності або відсутності в машині парктроніка. Або людина акуратно вміє паркувати свою машину, або ніякий, навіть найсучасніший, з голосовим оповіщенням, парктронік йому не допоможе. Але в системі парктроніка є й незаперечні переваги - вона незамінна для тих, хто недавно сіл за кермо й тільки починає осягати ази парковочної справи. Покупка парктроніка в цьому випадку буде повноцінно виправдана, тому що перший час вона буде подібно ангелові-хоронителеві рятувати машину від зіткнення із тротуарними бордюрами й від збитку сусіднім автомобілям.

Парктронік для свого задоволення

Якщо все-таки у вас є зайві гроші, і ви вмієте паркуватися, то купити цей прилад коштує. Він дозволить продемонструвати своїм друзям новинку, а для себе особисто вам буде приємно чути попередження й паркуватись з використанням чуйного порадника.

Якщо вам хочеться вашому другові або приятелеві зробити подарунок, то парктронік стане прекрасним подарунком, тому що такий прилад не зможуть купити собі всі, а от подарунок переведе вашого друга в новий статус. Тому що впевненість автомобіліста із установленому на авто парктроніком і без нього - це два зовсім різних поняття.

Стаття №13 | Переглянуто: 1665 | Додано: 17 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2019 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама