Статистика сторінки
Слів у статті:
312
Символів в статті:
2118
Відвідувачів статті:
1810
Сторінку переглянуто:
1659

Пластикові автомобільні диски

Директорія статі: ГоловнаАвто

Поки ви відпочивали компанія Мишлен анонсувала новий тип шин "Tweel". У відео показані усі основні особливості новинки. Через пару років, ухвалять який-небудь черговий закон що посилює норми безпеки для автомобілів і виробникам нічого не залишиться як встановлювати на нові машини Твили. Думаю не варто чекати цього моменту склавши руки, пора діяти! Раз вже від традиційної камерної гуми відмовляться, автомобілістам можна під шумок запропонувати перейти з класичних металевих колісних дисків на пластикові. Вони коштуватимуть в рази дешевше, адже сировини для їх виготовлення на кожному міському звалищі у надлишку.

Переваги пластикових коліс :
- можуть бути практично будь-якого кольору;
- дешеві;
- при ушкодженні легко переплавити в новий зразок;
- дуже швидко виготовляються;
- стимулюють розвиток галузі по переробці відходів;
- відсутність конкурентів на ринку.

Просувати колеса в маси, теж можна класичним, добре себе способом, що зарекомендував : робимо раз - давимо на зелених з приводу забруднення довкілля пластиковими відходами; робимо два - з'являємося з ініціативою розв'язати проблему за рахунок утилізації частини сировини на потреби автомобілебудування в компанії правильних людей; робимо три - патентуємо пластикове колесо і ділимося з можновладцями людьми частиною майбутнього надлишку.

В результаті: різноманітні комісії і провідні авто-експерти сходяться на думці, що пластикові диски - це відкриття двадцять першого століття, здатне радикально змінити автомобілебудування в кращу сторону; публіка з нетерпінням чекає запуск масового виробництва цього дива техніки; шинобудівельні гіганти з радістю йдуть назустріч і починають штампувати пластик; Джек Пот.

Ну, а якщо без жартів, то я переклав би частину автомобілів на пластикові диски для ефективнішого використання пластикових побутових і промислових виробів. Проблема із забрудненням дійсно стоїть досить гостро - розміри міських звалищ тільки збільшуються і ніяких масштабних дій з їх скорочення не робиться.

Стаття №136 | Переглянуто: 1659 | Додано: 31 грудня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама