Статистика сторінки
Слів у статті:
416
Символів в статті:
2635
Відвідувачів статті:
2197
Сторінку переглянуто:
1973

Причини, по яких двигун глухне

Директорія статі: ГоловнаАвто

Буває, що влітку під час сильної жари двигун глухне й після чого не запускається. Причиною цього є парова пробка в паливопроводі або паливонасосі. Вони є властивість нагріватися, у результаті чого паливо закипає й утвориться парова пробка, через яку паливо перестає надходити в карбюратор. Для усунення цієї неполадки необхідно остудити фільтр тонкого очищення палива, що підводить паливопровід і паливний насос. Зробити це можна полив їхньою холодною водою. Однак потрібно бути обережним з фільтрами зі скла, тому що різкий перепад температури може привести до його ушкодження.
Якщо двигун глухне й не запускається під час дощу, те, швидше за все, несправні прилади й проведення системи запалювання, які залила дощова вода. У цьому випадку необхідно просто посидіти й почекати, під капот краще не заглядати. Вода, як правило, швидко випаровується із систем запалювання. Якщо через якийсь час двигун запустився й нормально працює наступного разу необхідно передбачити додатковий захист розподільної кришки й котушки запалювання. Така ж проблема може виникнути при проїзді через глибокі калюжі або брід.

Двигун може стихнути при підйомі на височину. Причиною може послужити оголення паливозаборника, але це тільки в тому випадку якщо в бензобаку мало палива. Якщо бак повний те, швидше за все пальне перелилося в камеру карбюратора, у результаті чого засмітився голчастий клапан. У цьому випадку варто заглянути під капот, якщо почувається сильний захід бензину й чується його булькіт, те, швидше за все проблема в клапані. Для виправлення потрібно відлити бензин з карбюраторної камери, тільки робити це потрібно дуже обережно, тому що можна залити двигун. Після чого потрібно стукнути по карбюраторі рукояткою викрутки, потім відкрити голчастий клапан і захитати бензин у карбюратор вручну. Після цього можна заводити двигун.

Буває так, що двигун запускається за допомогою стартера, але не працює після його відключення. Часто це буває в автомобілях, у яких є додатковий резистор у котушці запалювання. Для того щоб перевірити цю несправність застосовують контрольну лампу. Для цього одне проведення лампи з'єднується з «масою» автомобіля, а інше проведення приєднується по черзі до клем котушки запалювання. Якщо лампа загоряється при приєднанні до ВК-Б і не працює при з'єднання із ВК, це значить, що додатковий резистор згорів. У цьому випадку потрібно замкнути клеми й від'їхати в місце, де можна буде виправити неполадку. Довго їхати із замкнутими клемами не можна, тому що згорить котушка запалювання й тоді автомобіль прийде тягти на буксирі.

Стаття №16 | Переглянуто: 1973 | Додано: 17 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама