Статистика сторінки
Слів у статті:
413
Символів в статті:
2502
Відвідувачів статті:
2492
Сторінку переглянуто:
2085

Ручна або стаціонарна мийка авто: плюси й мінуси

Директорія статі: ГоловнаАвто

Чиста машина додає окулярів в очах оточуючих людей своєму хазяїнові. Але насправді таки важко завжди тримати свій автомобіль у чистоті. Та й на авто-мийку гроші все-таки потрібні й щодня витрачати зі свого бюджету на те. Щоб вашу улюблену машинку вимили із шампунем, таки накладно. На виторг у цьому питанні вам прийде покупка своєї мийки. Можна вибрати модель, що буде працювати від прикурювача, можна віддати перевагу тієї, котра буде працювати від електрики. Але сам головне - урахувати можливість використання при мийці шампуню й розрахувати вірно потужність автомобільної мийки для того, щоб потім не було болісно боляче й кривдно за здавалося б даремно зекономлені дві-три тисячі рублів і за наполовину вимиту машину.

Як купити мийку за половину ціни

Це легко й просто зробити декількома способами: по Інтернету, у магазині при розпродажі або акції на цей товар і по приватних оголошеннях. У всіх трьох способів є свої мінуси й плюси. Якщо говорити про розпродаж, то може бути варіант зі скиданням товарів найменшої потужності. Якщо шукати мінуси в покупках в Інтернеті, то можна нарватися або на підробку, або одержати в посилці товар, що буде технічно несправний або до цього пройшов сервісний ремонт, а був повернуть через несправність. З останнім варіантом покупки в приватних осіб теж їсти ризик купити прилад, що через пару днів просто відмовиться працювати або навпаки придбати стовідсотково нульову мийку просто тому, що попередній власник воліє мити машину стародавнім способом вручну.

Плюси й мінуси

Якщо аналізувати, як найкраще мити машину: вручну, автомобільною мийкою ручного типу або на спеціалізованій мийці, то в усіх на це буде своя відповідь. Мийка авто вручну - досить трудомісткий процес і він явно не по душі прийде лінивцям або тим, хто просто за родом своєї діяльності або роботи не може довго часу витрачати на монотонну роботу. Другий спосіб з портативною мийкою годиться для тих, хто володіє своїм гаражем або для тих, у кого є дача або хто знає супер секретне місце, де легко можна вимити машину вдалині від чужих очей. У кожному разі, вимити свою машину під вікнами житлового будинку або на пляжі вам явно не дадуть добропорядні громадяни, і це може навіть грозити адміністративним штрафом. Тому якщо перші два варіанти для вас неприйнятні, той один шлях - на авто- мийку або як в анекдоті «чекати, поки бруд з машинки сама відвалиться».

Стаття №15 | Переглянуто: 2085 | Додано: 17 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама