Статистика сторінки
Слів у статті:
164
Символів в статті:
1218
Відвідувачів статті:
1546
Сторінку переглянуто:
1360

Стать водія

Директорія статі: ГоловнаАвто

Біологічна різниця жінок та чоловіків зумовлює й психічні особливості. Так, встановлено, що хлопці 12-13 років краще орієнтуються у просторі, тоді як дівчата краще вирішують словомовні задачі.

Жінка більш гнучка у пристосуванні до середовища, краще навчається вирішенню типових задач, тоді як хлопці проявляють більші здібності до вирішення нестандартних, нових задач. Жінка частіше користується емоціями, чоловіки – свідомістю. Відповідно, жінки краще працюють в умовах стандартних ситуацій, рідше скоюють порушення ПДР, більш надійні в відносно простих умовах. Але їх надійність швидше падає під впливом втоми, так як жінка більш емоційно реагує на різні негативні прояви, в тому числі і на напружені умови роботи.

Чоловіки, як правило, більш рішучі при вирішенні нестандартних ситуацій, які часто виникають на сучасних дорогах. Крім того, для них менш значущі сімейні негаразди та інші конфлікти, отже, їх працездатність вища за жіночу. Але чоловіки більш схильні до порушень ПДР, і відповідно, частіше стають винуватцями аварій. Якщо жінка потрапляє в ДТП швидше в наслідок надмірної обережності, нерішучості або недооцінки своїх сил, чоловіки частіше самі створюють аварійні ситуації.

Стаття №156 | Переглянуто: 1360 | Додано: 10 вересня 2013 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2019 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама