Статистика сторінки
Слів у статті:
337
Символів в статті:
2080
Відвідувачів статті:
2820
Сторінку переглянуто:
2212

Телевізор у машині: правила розміщення

Директорія статі: ГоловнаАвто

Міські пробки змушують нас шукати шляхи релакса самостійно. І на питання, як під час годинного затору на дорозі не збожеволіти, не озвіріти й не почати кидатися на автолюбителів, які навіть у такій складній ситуації намагаються все-таки підрізати, виїжджати на зустрічну смугу або просто нагло проноситися повз вашу машинку по узбіччю, кожний знаходить свою відповідь. Хтось коротає час за телефонними розмовами й смс-повідомлення, хтось слухає на радіохвилі улюблену передачу й намагається додзвонитися в ефір. Комусь ближче диски з музикою релакса, аудіо-книги з улюбленими добутками, самовчителі по англійському й іспанському. Але найбільш приємний варіант коротання часу в пробках й відповідаючи всіх вимогах релакса - це перегляд телевізора.
Усього пари років тому ми й мріяти не могли, що крім перегляду дисків з улюбленими фільмами ми може встановити в машині телевізор і по шляху додому подивитися або послухати свої улюблені програми, а діти зможуть насолодитися мультфільмами. Телевізор у машині - це той самий винахід, за яке потрібно давати премію людині, що вперше втілив ідею, що розбурхувала розуми мільйонів, у життя.

Місце для установки кращого друга

Воістину телевізор будинку й в офісах уже став кращим другом усіх нас, і тепер пора йому визначити місце в авто. За правилами безпеки не піддавайтеся спокусі й понтам, які будуть умовляти вас установити його в підвішеному стані на лобовому склі, у куті приладової дошки або в салоні по центрі. Краще для всіх, якщо телевізор буде в салоні, і ще краще, якщо його кріплення буде за пасажирським сидінням, а не за водійським. Водієві, відповідальному за безпеку на дорозі, найкраще слухати, то що говорять герої фільму, а не відволікатися від дороги. Виключення може скласти багатогодинне стояння в пробці й тоді дуже зручним є кріплення для телевізора або ноутбука на кермо - вам удасться й по міліметрі підкрадатися до пункту свого призначення й насолоджуватися останніми новинами, новими серіалами й пізнавальними програмами.

Стаття №14 | Переглянуто: 2212 | Додано: 17 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

Вивід коментарів:

Пан Олексій каже:

Сьогодні такі телевізори пішли в небуття й на зміну їм прийшли жидкокристалічні матриці (TFT, LCD), з появою яких стало можливо робити дуже компактні пристрої й «ховати» їх у самі важкодоступні місця, наприклад, у сонцезахисні козирки або в стелю машини.

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2019 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама