Статистика сторінки
Слів у статті:
296
Символів в статті:
2079
Відвідувачів статті:
5150
Сторінку переглянуто:
4412

65-й Венеціанський кінофестиваль визнали провальним

Директорія статі: ГоловнаСуспільство й КультураКіно й відео

До програми Венеціанського кінофестивалю, що завершився днями, не ввійшов жоден український фільм. На жаль, наші кінематографісти не могти розраховувати на увагу журі навіть на тому невиразному тлі, що представляли собою цьогорічні роботи майстрів з інших країн. Критики назвали нинішній захід гіршим за всю його історію, а рік —«неврожайним»

для кінематографа в цілому. Та невдовзі відбудеться інший великий кіноогляд, де українське кіно має шанс бути поміченим і, можливо, навіть відзначеним. Це фестиваль кіно країн СНД, Латвії, Литви й Естонії «Кіно-шок», що відбудеться в Анапі (Росія) з 12 по 21 вересня.

Що ж стосується венеціанських прем'єр, то, на думку більшості критиків, над ними начебто витав дух мертвечини. Не вразив режисерський дебют Гільєрмо Арріага (фільм «Палаюча рівнина»), відомого як автора сценаріїв до нашумілих робіт Алехандро Гонсалеса Іньярріту «Вавілон» і «21 грам». Не викликала особливого інтересу робота Шарліз Терон, що зіграла в «Палаючій рівнині» головну роль. А може, критики просто вирішили, що натуралістично зображені самобичування жінки, яка вбила матір і покинула дочку, веде безпутне життя — це все-таки перебір.

До речі, до програми кінофестивалю входили кілька картин про важку жіночу долю. Фільм «Віньян» з французькою красунею Емманюель Беар про драму жінки, що втратила дитину під час цунамі в Таїланді. Без натуралізму не обійшлося і тут — над прекрасним тілом героїні Беар чинить наругу місцеве з'юрмисько. Картина «Рейчел виходить заміж» представляє ще одну трагічну долю. Героїня Енн Хетуей — колишня модель, що не вилазить з реабілітаційних клінік.

Вражають, але без призу залишилися японські картини, що вважалися фаворитами фестивалю. Це фільм Та кеш і Кітано «Ахіллес і черепаха», що оповідає про недуже талановитого художника. який бореться за своє визнання, і анімаційна стрічка - Рибка Поньо на скелі режисера Хаяо Міядзакі.

Стаття №139 | Переглянуто: 4412 | Додано: 25 січня 2013 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2019 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама