Статистика сторінки
Слів у статті:
165
Символів в статті:
1218
Відвідувачів статті:
1884
Сторінку переглянуто:
1679

Вплив паління на поведінку водіїв

Директорія статі: ГоловнаБудинокЗдоров’я

По статистиці Всесвітньої Організації Здоров' щорічно від паління гине більше 1 млн. людей. Щорічні витрати людства на паління складають $100 млрд.

За 30 років той, що палить по 1 пачці за добу, пропускає крізь свої легені більше 160кг тютюну, в якому міститься нікотину1,5 кг, тобто 15000 смертельних доз. Палінні сприяє розвитку інфарктів, виразки шлунку, ракових пухлин. Тютюновий дим містить угарний газ, фенол, анілін, синильну кислоту тощо. В результаті в курців звужується поле зору, знижується його гострота, порушується коліросприйняття, координація рухів, увага та мислення, збільшується час реакції, знижується слух в діапазоні сприйняття розмовної мови.

Особливо небезпечне паління вночі, коли в людини всі фізіологічні та психологічні функції протікають на більш низькому рівні. В темну пору доби спостерігається зниження гостроти зору під впливом диму від тютюну.
Палінні відволікає водія від керування (під час пошуку цигарок, підпалювання, струшування попелу). Переміщення погляду під час цих дій здаються миттєвими, але на справді тривають 0,8 – 1,0с. Крім того, в постійного курця на внутрішній частині стекол утворюється нашарування, яке знижує прозорість скла.

Стаття №158 | Переглянуто: 1679 | Додано: 10 вересня 2013 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2021 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама