Статистика сторінки
Слів у статті:
230
Символів в статті:
1686
Відвідувачів статті:
1443
Сторінку переглянуто:
1220

Вибираємо освіжаючий засіб в автомобіль

Директорія статі: ГоловнаАвто

Аромати автостради, вихлопних газів, міського смогу й пилу навряд чи можуть комусь сподобається. Саме тому рятуйте! приходять ароматні саше, ароматизатори й засобу для освіження атмосфери в автомобілі. Приємно відзначити, що на ринку їх існує дійсно безліч, тому що ціль виробників сама банальна - догодити на будь-який смак.

Самі більші довгожителі

Серед ароматних штучок для салону перше місце по стійкості й інтенсивності аромату займають беззастережно ті, які ми вішаємо на ґрати воздухопотоку, а також їхня рідка консистенція дозволяє більш насичено ароматизувати приміщення, чим при використанні хутряних варіантів із саше. Але й тут варто бути акуратними - деякі аромати занадто солодкі й можуть викликати в пасажирів нудоту й головний біль. Універсальними в цьому плані є хвойні, морські, лимонні і ягідні аромати. Саме вони мають під собою натуральні компоненти й легко сприймаються як водієм, так і пасажирами. Є й спеціальні засоби для маскування заходу тютюну. Вони іноді навіть бувають без специфічного й типового аромату, просто на іонному рівні очищають приміщення й повітря стає чистіше, а аромат сигарет навіть викурених у салоні, відступає.

Аромати для створення особливої атмосфери

Іноді для того, щоб настроїти своїх близьких на особливий лад, щоб підкреслити, що сьогоднішній день зовсім особливе значення має для вас, досить просто перемінити освіжувач салону. Непомітно викручуємо пухирець із ароматом лимона й вставляємо туди змінний блок із солодкою ваніллю й ароматом шоколаду. Посмішка ваших близьких не змусить себе довго чекати, і вони без слів зрозуміють, що сьогодні особливий день.

Стаття №10 | Переглянуто: 1220 | Додано: 17 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2019 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама