Статистика сторінки
Слів у статті:
219
Символів в статті:
1592
Відвідувачів статті:
2064
Сторінку переглянуто:
1808

За подвійне громадянство будуть давати 5 років

Директорія статі: ГоловнаЗМІ й ДовідкиНовини

Українці, що добровільно стали підданими іншої держави й не відмовилися при цьому від українського громадянства, можуть позбутися волі на п'ять років, а в найкращому ралі відбутися штрафом у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходу (170 тис, грн.). Саме таке покарання передбачав законопроект, зареєстрований у Верховній Раді України депутатами від Блоку Юлії Тимошенко. Не відстають від них і парламентські прихильники Володимира Литвина, які запропонували проект закону, відповідно до якого Служба безпеки України буде зобов'язана перевіряти посадових осіб центральних органів влади й місцевого самоврядування на предмет наявності в них двох і більше паспортів.

Питання подвійного громадянства набуло в Україні особливої гостроти після того, як російські паспорти жителів Південної Осетії були використані Москвою як формальний привід для воєнних ДІЙ проти Грузії. За різними

оцінками, власників російських паспортів тільки в Криму налічується від 40 до 80 тисяч осіб.

Найвідомішими персонами в Україні, подвійне громадянство яких широко обговорювалося, є співвласник ПрнватБанку Ігор Коломойський (Україна, Ізраїль) і парламентарій із фракції НУ — НС Давид Жванія (Україна, Грузія).

А останнє гучне викриття стосувалося головного претендента на посаду керівника аеропорту «Бориспіль» Бориса Шахсуварова, звинуваченого у наявності двох паспортів — українського і російського. Через перевірку СБУ конкурс на заміщення вакантної посади, швидше за все, буде перенесений з 22 вересня на пізніше.

Стаття №144 | Переглянуто: 1808 | Додано: 25 січня 2013 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама