Статистика сторінки
Слів у статті:
217
Символів в статті:
1415
Відвідувачів статті:
2186
Сторінку переглянуто:
1917

Китайський банк зарезервував на покупки в ЄС 16 мільярдів доларів

Директорія статі: ГоловнаБізнес і ФінансиМаркетинг

Китайський China Construction Bank (CCB), друга по величині фінансова організація країни, має намір придбати один з європейських банків і готова витратити на покупку закордонних активів до 100 мільярдів юанів (15,8 мільярда доларів). Про це пише газета The Financial Times. За словами голови ради директорів ССВ Вану Хунчжана, поки в банку не визначилися, який закордонний актив може бути цікавий для придбання. Фінансист відзначив, що поки найбільш привабливими виглядають банки Великобританії, Німеччині або Франції.

У ССВ уже є закордонні активи. В 2007 році китайська финорганізація скупила 10 відсотків у південноафриканському Standard Bank за 5,5 мільярда доларів. На сьогодні це найбільша угода для китайського фінансового сектора по придбанню закордонного банку. Крім того, на початку 2011 року ССВ домовився про створення спільного підприємства з найбільшим банком єврозони - іспанським Santander.

Як додав Ван Хунчжан, до 2015 року ССВ планує вдвічі збільшити число закордонних філій по усім світі (зараз їх 30). У вересні поточного року ССВ уже відкрив представництво в Люксембурзі й до кінця місяця має намір розширити число послуг, надаваних у лондонській філії.

Найбільшим акціонером China Construction Bank є уряд Китаю. Активи, що перебувають під управлінням банку, перевищують 1,6 трильйона доларів, а капіталізація - 160 мільярдів доларів.

Стаття №17 | Переглянуто: 1917 | Додано: 17 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2021 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама