Статистика сторінки
Слів у статті:
195
Символів в статті:
1220
Відвідувачів статті:
1082
Сторінку переглянуто:
964

Встановлення пластикових вікон

Директорія статі: ГоловнаБудинокЗатишок

Пройшло небагато часу й наш ремонт у бабусиній квартирі просувається вперед. Труби й підлоги ми вже замінили й підійшла черга вікон. Споконвічно ми збиралися поставити звичайні пластикові вікна білого кольору, але бабуся розв'язала, що вікна повинні бути в колір з обстановкою в кімнатах і гарної якості (навіть якщо вони будуть набагато дорожче звичайних).

І як же добре, що ми живемо в 21-ом столітті, і що існують такі компанії як «Вікна Комфорту». В компанії ми знайшли розв'язок, який улаштовує всіх (і бабусю з її запитами й нас - за вартістю). Обговоривши всі нюанси, ми дійшли висновку, що будемо замовляти пластикові євровікна двох різних відтінків і з декором.

Сьогодні ми вже поспілкувалися із представником компанії й уклали договір. Днями повинні під'їхати люди що заміряють, щоб зняти розміри вікон і все, що нам залишиться – це чекати коли вікна будуть готові й коли нам їх установлять. А зважаючи на все чекати недовго всього 1-3 дня й усе буде готове. І тому що в цій компанії виконується й встановлення скла на балконах, те наступним на черзі буде саме він. Адже якось некрасиво – коли вікна сучасні й стильні, а балкон порваний – так що тепер необхідно і його засклити під євро.

Стаття №22 | Переглянуто: 964 | Додано: 24 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2016 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама