Статистика сторінки
Слів у статті:
185
Символів в статті:
1106
Відвідувачів статті:
1609
Сторінку переглянуто:
1406

Які мультфільми краще дивитися дітям?

Директорія статі: ГоловнаБудинокРодина

Недавно в мене з подругою утворювалася суперечка на тему «Які мультфільми краще дивитися дітям?». Тільки наші російські або закордонні теж. Вона виступала на захист радянських і російських мультфільмів, а я за ті, які можуть бути пізнавальними в незалежності від країни їх походження.

Головним аргументом подруги були такі мультфільми, як «Котопес» і диснеївський мультфільм « Красуня й чудовисько». Як вона говорила – ну що це за звір і не кіт і не пес. А я їй у відповідь – а що це за птаха гусаки-лебеді, не гусак і не лебідь, а колобок і взагалі ожиле тісто, незважаючи на те, що наше російське. Вона мені – як красуня може полюбити чудовисько? Я їй – так дуже просто – якщо це чудовисько ззовні, а в душі краще будь-якого красеня.

Але, так чи інакше в першу чергу важливо не те, де й ким був намальований мультфільм, а його зміст і те як сприймає його сама дитина. Адже якщо дитина черпає звички тільки поганих персонажів, те навіть у самому доброму мульті він знайде те негативне – чого уникають його батьки. Тому як проблема полягає в психіці самої дитини, а не в мультфільмі.

Стаття №23 | Переглянуто: 1406 | Додано: 24 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2016 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама