Статистика сторінки
Слів у статті:
214
Символів в статті:
1523
Відвідувачів статті:
2023
Сторінку переглянуто:
1796

Безкоштовний інтернет в Америці

Директорія статі: ГоловнаHi-TechІнтернет

Найбільш простий та швидкий спосіб шукати работу, житло, спілкуватися з друзями, учасниками програми та родичами, звітувати про своє прибуття представникам Work and Travel - це, звісно, Інтернет. В США, як у технологічно розвинутій країні, є можливість користуватися Інтернет безкоштовно. До того ж існує декілька варіантів як це зробити:

Багато публічних бібліотек у США дозволяють своїм читичам використовувати інтернет безкоштовно. Як це зробити? Дуже просто - приходиш до бібілотеки, реєструєшся як читач(отримуєш читацький квиток), далі у будь-якого робітника бібліотеки питаємо "Where can I use the Internet?" - і тобі все покажуть. Іноді потрібно почекати у черзі. Користуватися інтернетом можна 30-40 хвилин. Якщо у тебе є ноутбук - то все стає набагато легше - просто сідаєш у зручному місці(навіть поряд з будівлею бібілотеки!) та підключаєшся до мережі Wi-FI і користуєшся нею хоч увесь день - і все безкоштовно:).Ось тобі мапа розташування публічних бібіліотек у Брукліні, та у Манхеттені.

До того ж, знову перевага на боці тих у кого є ноутбук - адже, також можна користуватися Wi-Fi Інтернетом у деяких парках, наприклад - "Union Square", а також у кафе та ресторанчиках, наприклад - "Starbucks" - де можна придбади абонемент всього за 60$ на місяць. Також, можна користуватися Wi-Fi у американських університетах.

Взагалі, інтернет в США можна знайти, також, у продуктових магазинах, та у інтернет-кафе, останні, правда - дуже рідко зустрічаються.

Стаття №202 | Переглянуто: 1796 | Додано: 09 березня 2015 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2021 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама