Статистика сторінки
Слів у статті:
315
Символів в статті:
2155
Відвідувачів статті:
12946
Сторінку переглянуто:
8967

Емальована посуда – вплив на організм

Директорія статі: ГоловнаБудинокЗатишок

Емальовані каструлі вже давно зайняли міцне місце на наших кухнях, а всі тому що вони функціональні, зручні й надійні. Емалеве покриття захищає метал, з якого зроблена каструля (звичайне залізо або чавун), від окиснення, а ваш організм – від отруєння шкідливими хімічними сполуками. Емальовані каструлі підходить для використання на всіх плитах: газових, керамічних, електричних, і гарантує рівномірне нагрівання продуктів.

Вона проста у використанні, легко чиститься будь-якими мийними засобами або содою в гарячій воді. Навіть пригорілу до дна їжу досить легко вилучити. Для цього потрібно розвести дві чайні ложки солі, гірчиці або соди на літр води й залишити на два-три години. А після протерти дно губкою. Пригоріле молоко віддаляється ватяним тампоном, змоченим у кава, а іржа – ватяним тампоном, змоченим в оцті. Однак слід берегти її від чищення металевими щітками, грубими абразивними порошками, падінь і ударів, тому що при механічних ушкодженнях емалі (відколах, тріщинах) шкідливі з'єднання з металу можуть потрапити в їжу й завдати шкоди здоров'ю. Тому слід відмовитися від використання ушкодженого емальованого посуду. Щоб ваш посуд служив вам як можна довше, необхідно оберігати її від ударів, падінь і нерівномірного нагрівання (не ставити більшу каструлю на маленьку конфорку), не ставити гарячий посуд у холод і навпаки, тому що все це веде до тріщин на емалі.

Смак блюд залежить від того, у чому їх готовлять, а тому підібрати посуд – це важлива й відповідальна справа. Готовити в емальованому посуді можна практично будь-які блюда. Однак молочні каші, якщо трохи недоглядіти, пригоряють і здобувають неприємний захід і присмак. А от при варінні різних супів, щі, овочевих рагу й борщів без емальованої каструлі вже ніяк не обійтися. Та й киселі й компоти не вийдуть смачніше в жодній іншому посуді.

Емальований посуд в Інтернет магазинах представлена у величезному асортиментах. Це значить, що у вас є можливість підібрати каструлі й інший посуд самих різних розмірів і розцвічень, що підходять саме під Ваш інтер'єр кухні. Є тільки одне обмеження: усередині посуд повинна бути білої, сіркою або чорної.

Стаття №24 | Переглянуто: 8967 | Додано: 24 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2020 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама