Статистика сторінки
Слів у статті:
165
Символів в статті:
1197
Відвідувачів статті:
1395
Сторінку переглянуто:
1293

Інтеренет-маркетинг. Питання термінології

Директорія статі: ГоловнаБізнес і ФінансиМаркетинг

Зіткнулася з тим, що люба SEO-контора вважає святим ділом займатися інтернет-маркетингом. Мотиви зрозумілі, SEO всіх дістало, краще використовувати щось престижно-незнайоме.

В реалі прийнято (особливо в нерозвинутій провінції) маркетинг ототожнювати з рекламою. При цьому забуваємо про весь комплекс маркетингу: формування ціни, розробка товару/послуги, просування товару (вже в тому числі рекламу), місце просування. От всі дружненько наваяли якусь дорогезну, безкорисну штуку і продається вона в підвалах, а маркетолог має підвищувати продажі цього за допомогою самої тільки реклами. А щоб відділ маркетингу взяв участь у розробці цього, з дозволу сказати, продукту, так це гріх.
В онлайні теж спотворене уявлення про маркетинг. З чого всі взяли, що маркетинг в інтернеті має означати геть інше чим в реалі? Невже машини в інтернеті стають трамваями? А корови – козами?

Інтернет – це лише канал просування, дуже особливий, неповторний, з широкими можливостями, але все-таки лише канал. Навколо цієї діяльності утворилося багато сателітних занять. Це і спричинило плутаницю. Якісь суттєві економічні і не дуже блага ми можемо отримати тільки в реалі.

Стаття №164 | Переглянуто: 1293 | Додано: 11 вересня 2013 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2021 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама