Статистика сторінки
Слів у статті:
307
Символів в статті:
2137
Відвідувачів статті:
979
Сторінку переглянуто:
897

Конфігуратор комп'ютера

Директорія статі: ГоловнаHi-TechКомп’ютери

Пройшли часи, коли незрозумілу металеву коробку, підключену до деякої подібності телевізора, можна було зустріти лише на роботі або удома у знайомого програміста.

Комп'ютер став доброзичливішим і простішим у використанні. Він потрібний для роботи, навчання і звичайно ж розваг. Якщо у вас ще немає комп'ютера, то ви його обов'язково купите. Доступний інтернет зробить покупку комп'ютера лише справою часу. Навіть якщо ви вже серед щасливих володарів комп'ютера, то з великою часткою вірогідності вам коли-небудь захочеться купити новий або замінити деякі частини домашнього улюбленця на продуктивніші.

Підбір тих, що комплектують справу не зовсім просте для тих хто з комп'ютером спілкується на ви. У більшості випадків рішення про необхідність купівлі тієї або іншої залозки прийматиме або знайомий комп'ютерник, або продавець магазину в який ви звернетеся по допомогу. Знайомий може порадити щось стоїть, а ось на продавця надії ніякий. Його головна мета - продати якомога більше наявного товару. Немає гарантії, що ви, купите саме те, що вам треба і за ті гроші, що планували витратити спочатку.

Помічником в купівлі комп'ютера і комплектуючих може стати інтерактивний конфігуратор комп'ютера.

Що він з себе представляє і які його можливості? Конфігуратор є звичайною сторіночкою сайту з детальним описом усіх ключових елементів з яких складається персональний комп'ютер: процесор, материнська плата, оперативна пам'ять і так далі.

Користувач зможе збирати комп'ютер з доступних компонентів, а конфігуратор стежитиме за сумісністю вибраних деталей і даватиме рекомендації на основі відгуків користувачів, цілей використання комп'ютера, розміру бюджету.

Основні джерела доходу :

- партнерскі угоди з комп'ютерними магазинами. Цей варіант має на увазі створити конфігуратор у вигляді окремого сайту і відображати в списку доступних компонентів товар онлайн-магазинів з якими укладений договір;
- продавати конфігуратор як окремий модуль для вже діючих інтернет-магазинів.
Додаткові джерела доходу :

-реклама на сайті.

Стаття №137 | Переглянуто: 897 | Додано: 31 грудня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2016 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама