Статистика сторінки
Слів у статті:
348
Символів в статті:
2641
Відвідувачів статті:
1238
Сторінку переглянуто:
1117

Користь і шкідливість килимів

Директорія статі: ГоловнаБудинокРодина

У побуті сучасна жінка, крім навичок прекрасної господарки, має таку кількість інформації, що ні однієї домашньої енциклопедії або кулінарній книзі не вгнатися. Абсолютно все – від харчування до ефективного дозвілля, зараз проходить через призму корисності/шкідливості, оздоровчого ефекту, віянь моди й раціональних витрат ( тобто, чи виправдана ціна пропонованим властивостям і якостям).

Можна лише з посмішкою згадати, як готовили їжу з дефіцитних продуктів, не замислюючись про вітаміни й калорії. Як обладнали інтер'єри квартир однаковими меблями. Зараз усі набагато простіше, можна з величезного асортиментів вибрати й купити килим за хвилину, та й послати його на підлогу, поступившись місце на стінах гобеленам і картинам, як у всіх цивілізованих країнах. Але навіть і до цієї покупки сучасна господарка пред'явить масу вимог, і перед придбанням зважить усі « за» і « проти». Дійсно, а наскільки корисний або шкідливий цей елемент інтер'єру?

Практичність.

У цій якості килим, звичайно ж, виграє стосовно інших видів покриття. Він звивається, легко транспортується, може зазнати більшості застосовуваних чищень. При нейтральному тоні може бути універсального застосування, відмінно доповнить інтер'єр, або, навпаки, виділить область інтер'єру своєю яскравою плямою. Ще одне практична користь – він зігріває ноги й додає комфорту в улюбленого крісла або дивана, і якщо ви аматор полежати на підлозі, то килим більш підходить по м'якості й теплу, ніж палас, килимове покриття та ін.

Економічність.

Тут існують різні підходи. Якщо брати вартість квадратного метра, те, безсумнівно, килим дорожче. Так само буде більша загальна вартість, якщо враховувати й ціну паркету або ламіната під килимом. Але можна звернути увагу й на килими ціни яких вражають демократичністю. І якщо у вас уже є цілком пристойна підлога, те набагато дешевше купити один килим, а не повне килимове покриття.

Гігієнічність.

І в цьому випадку існують різні погляди. З одного боку, натуральний ворс килима вимагає дбайливого відношення, на відміну від радикального чищення синтетичного покриття, яке, у свою чергу при необхідності неможливо відвезти в хімчистку. Також килим може більшою мірою містити пиловий кліщ, але й на цей випадок прихильники виправдовують новинками чудо-техніки з функцією вологим збиранням і дезінфекції.

Тут описані тільки технічні особливості, і не розглядався дизайн, естетика, оригінальність виробу. При всіх позначених властивостях і якостях тільки вам вирішувати, що буде лежати на вашій підлозі.

Стаття №26 | Переглянуто: 1117 | Додано: 24 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2016 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама