Статистика сторінки
Слів у статті:
292
Символів в статті:
2035
Відвідувачів статті:
1214
Сторінку переглянуто:
1140

Маркетинговий підхід в створенні структури сайту

Директорія статі: ГоловнаБізнес і ФінансиМаркетинг

У маркетологів є така чудова нав’язлива ідея, вони люблять досліджувати споживача. Його поведінку, мотиви цієї поведінки, чому він надає перевагу саме тому, а не іншому, його соц-дем портрет і так далі і тому подібне. І цей процес відбувається постійно, має циклічний характер, коштує серйозні гроші. І всі маркетологи знають, що це все робиться задля однієї заповідної цілі – задоволення потреб споживача. Клієнт король і все має бути для нього.

От як би цей чудовий ідеологізований принцип реалізувати при розробці структури сайту? Інколи дивишся на сайт і не розумієш для кого він зроблений. Відповідальні люди за розробку сайту для компанії хочуть в сайт втиснути стільки, що іноді згадується анекдот про «а це під помідорчики!».  І не зрозуміло, що гірше: те, що компанії не розуміють для чого їм цей онлайн-інструмент, чи те, що компанії-розробники це дозволяють. Якщо з причинами такої поведінки замовників зрозуміло – сайт не до кінця вивчений модний тренд. То як бути виконавцям? Вони ж мають розуміти, що перед сайтом ставляться цілі і завдання, його не просто раз зробив і забув, хай собі валяється. Ну це ж в кінці кінців їх хліб.

На цій хвилі приведу кілька кумедних прикладів.

На сайті дитячої  бібліотеки планувалося розмістити посилання на такі ж бібліотеки в інших містах. На логічне запитання: «Навіщо?», казали: «Ну, а щоб бачили колеги який в нас гарний сайт, ми ж спілкуємося».  Тепер поглянемо на це зі сторони споживача, для чого йому посилання на бібліотеки в інших містах? Він туди поїде, якщо необхідної книги не виявиться?

Приклад номер два. На сайті підприємства, що займається проектними роботами планувлося розмістити історію підприємства. Невже серйозний замовник стане читати хто в якому році був директором підприємства? В нього буде час одним оком глянути список виконуваних робіт, і в кращому випадку клієнтів.

Який з цього висновок? Про якісь істини ці маркетологи таки здогадуються.

Стаття №165 | Переглянуто: 1140 | Додано: 11 вересня 2013 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2021 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама