Статистика сторінки
Слів у статті:
316
Символів в статті:
2024
Відвідувачів статті:
2103
Сторінку переглянуто:
1910

Власне авто в США

Директорія статі: ГоловнаАвто

Автомобіль - це, мабудь, самий зручний спосіб пересування, а особливо в США, де, зазвичай, необхідно перетинати великі відстатні навіть в межах одного міста. Дивлячись на це, автомобіль в США став доступним і недорогим видом транспорту. Авто може знадобитись тобі не лише для пересування по місту, але й стане у прогоді якщо ти захочеш присвятити вільний час подорожі по Америці. Отже, що потрібно, і, взагалі, як можна отримати власне авто в США.

Почнемо спочатку, а саме з водійських прав - адже вони є основним документом, що дозволить тобі керувати транспортним засобом в Америці(як і в будь-якій іншій країні). Взагалом, керувати авто в США тобі дозволять і твої, отримані в Україні водійські права міжнародного зразка(вони мають вигляд пластикової картки рожевого кольору), але у деяких штатах діють свої закони, що вимагають отримати права зразка штату протягом місяця. Ти можеш знайти необхідну інформацію на сайті Департаменту моторних засобів США, де ти зможеш, також, подати заявку і отримати водійські права зразка штату. На сайті показано мапу США, і вибравши штат, ти можеш ознайомитися з вимогами щодо водійських прав та умов їх отримання.

Найпростішим способом отримати авто в США - це взяти на прокат. Дешевше буде, якщо замовити авто завчасно(дня за 2, або навіть до прибуття в США). День прокату коштує від 25 до 50 долларів США(в залежності від класу машини). Окремо треба обговорити деталі страхування авто, так як всі авто, взяті напрокат, є застрахованими - тому необхідно, перед арендою автомобіля переглянути всі дефекти, які вже є на машині. До того ж, часто в страховку не входять кражі з автомобіля(наприклад, радіо, колеса, або інструменти), тому авто необхідно залишати на платній охороняємій стоянці.

Також, є одна не дуже приємна новина - якщо тобі нема 21 року, то взяти автомобіль на прокат ти не зможеш - такі в США закони:( Купити - можеш, а взяти напрокат - ні. Тому, як варіант, можна знайти друга якому вже є 21 рік, та взяти авто на його ім'я. Ось так..

Стаття №201 | Переглянуто: 1910 | Додано: 09 березня 2015 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2021 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама