Статистика сторінки
Слів у статті:
404
Символів в статті:
2966
Відвідувачів статті:
1563
Сторінку переглянуто:
1412

Як правильно вибрати фіранки

Директорія статі: ГоловнаБудинокЗатишок

При виборі фіранок потрібно обов'язково керуватися правилом про те, що річ повинна бути не тільки гарної, але й обов'язково функціональної. Адже фіранка, крім декоративної функції, може бути перешкодою сонячним променям улітку й захистом від вихолоджування кімнати з боку вікна взимку. Більше того, сучасні види цього елемента декору може бути виготовлена зі спеціальної тканини, що перешкоджає поширенню шкідливих мікроорганізмів по Вашім будинкові.

Щільність фіранки (відповідно її прозорість) доцільно вибирати залежно від того, що проглядається з вікна. Зрозуміло, якщо це індустріальний «пейзаж» труби, що й димлять, то Ви будете почувати себе захищеним при щільних фіранках, що надійно обгороджують Вас від цієї цивілізації. А якщо це паркова зона з фонтаном і граючими дітьми? Звичайно, у цьому випадку доречний прозорий варіант.

Фіранка може бути тем предметом, який відразу впаде в око при відвідуванні кімнати – із численними «рюшечками», насичених квітів. Цей варіант гарний для приміщень, де небажана концентрація уваги гостюючи на чомусь іншому, пускай любується фіранкою.

Але якщо ви прагнете що-небудь підкреслити у своєму інтер'єрі, те легка, «повітряна» фіранка, здатна успішно здійснити цей задум. Але занадто яскраві штори можуть швидко набриднути.

Обов'язково враховуйте та обставину, що меблі для будинку здобувається набагато рідше, чим шпалери. Тому тональність фіранок повинна гармоніювати саме з меблями, а вже потім зі шпалерами.

Колір фіранок здатний привнести певну ауру в приміщення. Так, яскраві кольори додадуть кімнаті врочистості, але постійно жити в урочистій обстановці важко, тому якщо ви прагнете затишку, то фіранки доцільно вибрати бежевих, світло-деревних тонів. Якщо ж фіранки здобуваються для кімнати переговорів, офісу або офіційного об'єкта то вони повинні «випромінювати» строгість і надійність – ясно-сірі, блакитні тони також будуть доречні. Малюнок на фіранках може візуально розширити стіни або створити вид високої стелі.

Якщо в кімнаті високі стелі, тоді вам відмінно підійдуть довгі штори зі складаннями, а якщо навпаки низькі тоді пишні оборки й декорації зроблять кімнату ще менше. Штори обов'язково повинні бути або ледве темніше або ледве світліше тону на стінах, і будуть підходити по стилю інтер'єру в цілому. Про цей можна поговорити конкретніше: у класичному інтер'єрі більше будуть виглядати важкі штори із щільної тканини, у стилі «кантрі» переважає легкість і легкість, а в екзотиці — яскравість і насичені кольори. Аматорам авангардів в інтер'єрі, вікна можуть бути прикрашені скромно й однотонно.

Немаловажне звернути увагу на практичність портьєр і структуру тканини. Більше підійдуть тканини в яких не сильно забивається пил і не вигорають на сонце.

Вибираючи фіранки для ванної кімнати зверніть увагу на те, щоб колірна гама й дизайн повністю відповідали інтер'єру, і були досить практичні у використанні, і бажане, що миються.

Стаття №27 | Переглянуто: 1412 | Додано: 24 вересня 2012 г.

Чому Ви ще не прокоментували? Залишіть свій коментар! Весь Інтернет заждався вже!

Ваше Ім'я Чол. Жін. Як нам Вас величати?
Антиспам захист

- Напишіть назву цього сайту по-українськи
(якщо Ви не в курсі, сайт називається "Вікіатлас")

Текст коментарю
   

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2017 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама