Статистика сторінки
Слів у статті:
172
Символів в статті:
1468
Відвідувачів статті:
1289
Сторінку переглянуто:
1417

Державне регулювання розвитку основних сфер господарської діяльності. Підприємство як об’єкт державного регулювання

Директорія статі: Головна – Конспекти, лекції – Державне регулювання економіки

Мета та завдання секторного аналізу економіки. Роль та методологія управління державним сектором економіки. Методи впливу держави на недержавний сектор економіки.

Державне регулювання промислового виробництва. Державні контракти та державні замовлення на промислову продукцію. Державний контроль за розміщенням промислових підприємств. Стандартизація та сертифікація промислової продукції.

Завдання державного регулювання розвитку агропромислового комплексу. Регулювання земельних відносин. Обґрунтування приватної власності на землю. Форми й методи регулювання транспорту, капітального будівництва та інших сфер господарської діяльності.

Державне регулювання підприємства. Методи державної підтримки та регулювання підприємництва. Антимонопольна політика держави. Мета, завдання та способи проведення антимонопольної політики. Особливості демонополізації окремих об’єктів. Функції та завдання

Антимонопольного комітету України.

Роздержавлення та приватизація державних підприємств як шляхи підвищення економічної ефективності. Основна мета та шляхи приватизації в економіці. Способи приватизації державного майна в Україні та світі. Функції Фонду державного майна України.

Цілі та методи державної підтримки малого підприємництва в Україні. Мета, порядок і способи проведення санації підприємства. Механізм банкрутства підприємства та його застосування на практиці.

Тема №8 | Переглянуто: 1289 | Додано: 05 січня 2013 г.

На правах реклами:

© wikiatlas.org.ua 1995 - 2019 Копіювати текст тільки з прямою силкою на сайт ВікіАтлас – головна | Реклама